TEDENSKE GOVORILNE URE V ŠOLSKEM LETU 2023/2024, 1. polletje
- Tajništvo: vsak dan od 10.00 do 12.00
- Svetovalna služba: vsak dan od 9.00 do 12.00
- Knjižnica: vsak dan od 7.30 do 14.30
- Šolska maturitetna komisija: prof. Alenka Jeromel, ob petkih od 8.50 do 9.35
- Urejanje malice (prof. Anja Drofenik, v knjižnici, 03 620 23 62):
-
- ob ponedeljkih med 11.30 in 11.50,
- ob torkih med 10.05 in 10.25,
- ob sredah med 11.30 in 11.50,
- ob četrtkih med 9.40 in 10.00.
-
DOPOLDANSKE GOVORILNE URE
PROFESOR | RAZREDNIK | DAN | OD – DO |
Alif Mojca | torek | 12.45 – 13.30 | |
Arnuš Uroš | |||
Babič Vitomir | torek | 9.40 – 10.25 | |
Belina Katja | 1. g | petek | 9.40 – 10.25 |
Benčina Janko | sreda | 9.40 – 10.25 | |
Blake Alenka | 4. a | sreda | 11.55 – 12.40 |
Cuk Štefan | petek | 9.40 – 10.25 | |
Časl Darinka | 3. d | četrtek | 10.30 – 11.15 |
Černelč Eva | |||
Čurković Peperko Dunja | 3. č | ponedeljek | 8.50 – 9.35 |
Denša Sonja (odsotna) | (2. d) | – | – |
Drofenik Anja | petek | 8.50 – 9.35 | |
Gornjak Lea | ponedeljek | 8.50 – 9.35 | |
Grašič Primož | četrtek | 9.40-10.25 | |
Grubelnik Hana | petek | 11.05 – 11.55 | |
Gubenšek Bezgovšek Vesna | 3. e | petek | 9.40 – 10.25 |
Hindel Lilijana | četrtek | 10.30 – 11.15 | |
Horvat Martina | ponedeljek | 8.50 – 9.35 | |
Jagarinec Tatjana | 3. g | torek | 8.50 – 9.35 |
Jerman Žan | 1. č | torek | 11.55 – 12.40 |
Jeromel Alenka | petek | 8.50 – 9.35 | |
Jug Bernarda | sreda | 9.40 – 10.30 | |
Jurkovnik Eva (odsotna) | – | – | |
Jusufović Glažar Lea | 3. b | torek | 8.50 – 9.35 |
Kekec Robert | ponedeljek | 11.05 – 11.55 | |
Kocbek Kristijan | kadarkoli po predhodnem dogovoru | ||
Kolarič Tamara | sreda | 11.15 – 11.55 | |
Kosem Goran | četrtek | 8.50 – 9.35 | |
Krušnik Mateja (odsotna) | – | – | |
Kuhar Boštjan | |||
Lavbič Ana | 4. č | petek | 9.40 – 10.25 |
Lesnik Urška | petek | 8.50 – 9.35 | |
Lorenčak Andrejka | 2. c | sreda | 11.55 – 12.40 |
Magdalenc Lindner Simona | 3. a | sreda | 9.40 – 10.25 |
Makarić Suzana | torek | 8.00 – 8.45 | |
Marčič Darja | 2. e | ponedeljek | 9.40 – 10.25 |
Marčič Nataša | 1. f | torek | 9.40 – 10.25 |
Medvešek Maja | ponedeljek | 12.45 – 13.30 | |
Ocvirk Roman | petek | 8.00 – 8.45 | |
Pauman Sebastjan | torek | 8.00 – 8.45 | |
Pavšer Stropnik Klara | torek | 11.20 – 12.05 | |
Petrak Zajc Jože | ponedeljek | 13.35 – 14.20 | |
Petrič Tanja | 3. c | sreda | 11.55 – 12.40 |
Peunik Nataša | 2. č | sreda | 11.05 – 11.50 |
Pintarič Marjetka | 1. c | ponedeljek | 11.05 – 11.50 |
Plevnik Žnidarec Mojca | 3. f | torek | 9.40 – 10.25 |
Potočnik Yanika Agostina | torek | po predhodnem dogovoru | |
Požun Pavlovič Adriana | ponedeljek | 9.40 – 10.25 | |
Prebičnik Sešel Alenka | 2. g | torek | 8.50 – 9.35 |
Rebek Damjana | 1. d | torek | 9.40 – 10.25 |
Rems Metka | 4. b | četrtek | 9.40 – 10.25 |
Robič Selič Irena | 1. e | petek | 9.40 – 10.25 |
Robida Juana (odsotna) | 2. a | ponedeljek | 8.50 – 9.35 |
Rojnik Rom Blanka | 2. b | petek | 11.15 – 11.50 |
Rozman Tatjana | 4. d | torek | 9.40 – 10.25 |
Simoniti Janja | torek | 9.40 – 10.25 | |
Stopar Urban | 2. f | torek | 11.15 – 12.00 |
Šikonija Ivana | 4. e | četrtek | 9.40 – 10.25 |
Škornik Polonca | 4. f | torek | 10.30 – 11.15 |
Šmid Andreja | sreda | 9.40 – 10.25 | |
Tkavc Sebastjan | ponedeljek | 8.50 – 9.35 | |
Trojner Nina | sreda | 9.40 – 10.25 | |
Tušek Tanja | 1. a | sreda | 8.50 – 9.35 |
Veber Tanja | 1. b | četrtek | 8.50 – 9.30 |
Veronek Dušanka | 4. c | torek | 11.15 – 11.55 |
Vučko Pavlina Ira | ponedeljek | 8.50 – 9.35 | |
Zdovc Uršula | 4. g | sreda | 8.50 – 9.35 |
Zobovič Igor | četrtek | 8.50 – 9.35 |
Profesorji, ki dopolnjujejo oz. pogodbeno sodelujejo:
Černe Iztok | petek | 8.00 – 8.45 |
Petrič Les Urška | ponedeljek | 11.55 – 12.40 |
Zdovc Matej | sreda | 11.20 – 11.50 |