Zaposleni

(Fotografije profesorskih zborov prejšnjih let si lahko ogledate v galeriji.)

 

ZAPOSLENI

v šolskem letu 2022/2023

  Priimek in ime Delovno mesto Strokovni naziv Objavljen el. naslov
1. Adamič Tomaž učitelj klarineta svetovalec tomaz.adamic@hotmail.com
2. mag. Alif Mojca pomočnica ravnatelja, učiteljica kemije svetnica mojca.alif@prvagim.si
3. Arnuš Uroš učitelj biologije svetovalec uros.arnus@prvagim.si
4. Bedekovič Jernej učitelj stranskega predmeta klavir / /
5. Belina Bernard učitelj klarineta svetnik /
6. Belina Katja učiteljica matematike mentorica katja.oroz@prvagim.si
7. Benčina Janko učitelj športne vzgoje svetovalec janko.bencina@prvagim.si
8. Bernatović Dalibor učitelj harfe svetnik /
9. Bertoncelj Sebastian učitelj violončela / /
10. Bezgovšek Branko vzdrževalec računalniške opreme / branko.bezgovsek@prvagim.si
11. mag. Blake Alenka učiteljica nemščine in angleščine svetnica alenka.blake@prvagim.si
12. Branković Mirjana snažilka / /
13. Ceferin Tina učiteljica zgodovine glasbe / tina.pangersic@gmail.com
14. Cerjak Janja učiteljica klavirja svetovalka janja.cerjak@gmail.com
15. Časl Darinka učiteljica slovenščine / darinka.casl@pvagim.si
16. Černelč Eva učiteljica biologije svetovalka eva.cernelc@prvagim.si
17. Čurković Peperko Dunja učiteljica geografije in zgodovine svetnica dunja.curkovic-peperko@prvagim.si
18. Ćosić Ankica snažilka / /
19. Denša Sonja učiteljica matematike mentorica sonja.densa@prvagim.si
20. Drofenik Anja učiteljica matematike svetovalka anja.drofenik@prvagim.si
21. Florjanc Žan učitelj fizike / zan.florjanc@prvagim.si
22. Frantar Erika učiteljica harfe svetovalka /
23. dr. Galič Marko učitelj sociologije / marko.galic@prvagim.si
24. Gornjak Lea svetovalna delavka, učiteljica psihologije svetovalka lea.gornjak@prvagim.si
25. Grašič Primož učitelj zgodovine / primoz.grasic@prvagim.si
26. Gubenšek Bezgovšek Vesna učiteljica slovenščine svetnica vesna.gubensek-bezgovsek@prvagim.si
27. Hindel Lilijana učiteljica psihologije mentorica lilijana.hindel@prvagim.si
28. Hladnik Jurij učitelj klarineta svetnik jure.hladnik@gmail.com
29. Hladnik Mateja učiteljica korepetitorica svetovalka /
30. Hladnik Mojca učiteljica petja mentorica /
31. Horvat Martina učiteljica psihologije, svetovalna delavka svetovalka martina.horvat@prvagim.si
32. Hren Ivana snažilka / /
33. Ignjatović Žarko učitelj kitare svetnik zarko.ignjatovic@guest.arnes.si
34. mag. Jagarinec Tatjana učiteljica biologije svetnica tatjana.jagarinc@prvagim.si
35. Janež Franja učiteljica citer svetovalka /
36. Janković Kata snažilka / /
37. Jerman Žan učitelj fizike / zan.jerman@prvagim.si
38. Jeromel Alenka učiteljica angleščine svetnica alenka.jeromel@prvagim.si
39. Jug Bernarda učiteljica športne vzgoje svetnica bernarda.jug@prvagim.si
40. Jurkošek Aljoša učitelj trobente /  

 

41. Jurkovnik Eva učiteljica športne vzgoje / eva.jurkovnik@prvagim.si
42. mag. Jusufović Glažar Lea učiteljica kemije svetnica lea.glazar@prvagim.si
43. Kocbek Kristijan učitelj matematike svetnik kristijan.kocbek@prvagim.si
44. Kolarič Tamara učiteljica zgodovine in geografije svetovalka tamara.kolaric@prvagim.si
45. Korošec Martina snažilka / /
46. Kos Andrej učitelj harmonike / /
47. Kosem Goran učitelj fizike svetnik goran.kosem@prvagim.si
48. Košir Uroš učitelj tube svetnik /
49. Kožuh Anja učiteljica saksofona svetovalka /
50. Krč Urban učitelj tolkal / /
51. Krušnik Mateja učiteljica športne vzgoje svetovalka mateja.krusnik@prvagim.si
52. Kuhar Boštjan učitelj športne vzgoje / bostjan.kuhar@prvagim.si
53. Lavbič Ana učiteljica slovenščine, mentorica DS svetovalka ana.lavbic@prvagim.si
54. Lesnik Urška učiteljica ruščine in slovenščine / urska.lesnik@prvagim.si
55. Lolić Alisa snažilka / /
56. Lorenčak Andrejka učiteljica nemščine in francoščine svetovalka andrejka.lorencak@prvagim.si
57. Lorger Sebastjan laborant – fizika / sebastjan.lorger@prvagim.si
58. Luzar Hana učiteljica športne vzgoje / hana.luzar@gmail.com
59. Magdalenc Lindner Simona učiteljica matematike svetovalka simona.magdalenc-lindner@prvagim.si
60. Makarić Suzana učiteljica psihologije in svetovalna delavka / suzana.makaric@prvagim.si
61. Marčič Darja učiteljica nemščine in latinščine svetovalka darja.marcic@prvagim.si
62. Marčič Nataša učiteljica geografije svetnica natasa.marcic@prvagim.si
63. Marković Jasna laborantka – biologija / jasna.markovic@prvagim.si
64. Medvešek Maja učiteljica športne vzgoje svetnica maja.medvesek@prvagim.si
65. Mikulić Davor učitelj petja svetnik /
66. Milojević Vesna učiteljica likovne umetnosti in umetnostne zgodovine svetovalka vesna.milojevic@prvagim.si
67. Ocvirk Roman učitelj fizike in laborant – fizika svetovalec roman.ocvirk@prvagim.si
68. asist. mag. Orešič Šantavec Urška učiteljica kompozicije in klavirja svetnica urska.oresic@gmail.com
69. Ovčar Andreja laborantka – fizika / andreja.toplak@prvagim.si
70. Parežnik Polona pripravnica / polona.pareznik@prvagim.si
71. Pauman Sebastjan učitelj zgodovine, pomočnik ravnatelja svetovalec sebastjan.pauman@prvagim.si
72. Pavšer Stropnik Klara učiteljica slovenščine svetovalka klara.pavser-stropnik@prvagim.si
73. Petrak Zajc Jože učitelj filozofije, administrator mentor joze.petrak-zajc@prvagim.si
74. Petrič Tanja učiteljica nemščine svetnica tanja.petric@prvagim.si
75. Peunik Nataša učiteljica španščine svetnica natasa.peunik@prvagim.si
76. Pintarič Marjetka učiteljica angleščine mentorica marjetka.pintaric@prvagim.si
77. Pirnat Špela učiteljica viole svetovalka /
78. Planko Drago čistilec / /
79. mag. Plevnik Žnidarec Mojca učiteljica kemije svetnica mojca.plevnik-znidarec@prvagim.si
80. Podjaveršek Veronika učiteljica harfe / /
81. Potočnik Yanika Agostina učiteljica španščine / potocnik.yanika@gmail.com
82. Požun Pavlovič Adriana učiteljica glasbe, korepetitorka pevskega zbora mentorica adriana.pozun-pavlovic@prvagim.si
83. Prebičnik Sešel Alenka učiteljica slovenščine svetnica alenka.prebicnik-sesel@prvagim.si
84. Rebek Damjana učiteljica angleščine svetnica damjana.rebek@prvagim.si
85. Rems Metka učiteljica angleščine svetovalka metka.rems@prvagim.si
86. Robič Jože hišnik / hisnik@prvagim.si
87. Robič Selič Irena učiteljica slovenščine svetovalka irena.robic-selic@prvagim.si
88. Robida Juana učiteljica slovenščine svetnica juana.robida@prvagim.si
89. mag. Robnik Alojz učitelj matematike svetnik alojz.robnik@prvagim.si
90. Rojnik Rom Blanka učiteljica zgodovine svetovalka blanka.rojnik-rom@prvagim.si
91. mag. Rozman Tatjana učiteljica zgodovine in filozofije svetnica tatjana.rozman@prvagim.si
92. Semanić Dijana čistilka / /
93. Semič Bursać Ana učiteljica klavirja, korepeticije / /
94. Serdar Aleksandar učitelj klavirja / /
95. mag. Simoniti Janja učiteljica kemije svetnica janja.simoniti@prvagim.si
96. Stjepanović Branka čistilka /
97. Stopar Urban učitelj športne vzgoje mentor urban.stopar@prvagim.si
98. dr. Šepetavc Anton ravnatelj, učitelj slovenščine svetnik  /
99. Šikonija Ivana učiteljica latinščine in angleščine / ivana.sikonija@prvagim.si
100. Škornik Polonca učiteljica nemščine in španščine svetnica polona.skornik@prvagim.si
101. mag. Šmid Andreja učiteljica matematike svetovalka andreja.smid@prvagim.si
102. Tratnik Špela računovodkinja / racunovodstvo@prvagim.si
103. Trdin Bernarda knjižničarka svetovalka knjiznica@prvagim.si
104. Trojner Nina učiteljica sociologije svetovalka nina.trojner@prvagim.si
105. Turnšek Kregar Ana laborantka – kemija / ana.turnsek@prvagim.si
106. Tušek Tanja učiteljica geografije svetovalka tanja.tusek@prvagim.si
107. mag. Veber Tanja učiteljica matematike svetnica tanja.veber@prvagim.si
108. Veronek Dušanka učiteljica nemščine svetnica dusanka.veronek@prvagim.si
109. Vučko Pavlina Ira učiteljica matematike svetovalka ira.vucko@prvagim.si
110. Zalokar Petra poslovna sekretarka / petra.zalokar@prvagim.si
111. Zdovc Uršula učiteljica angleščine mentorica ursula.zdovc@prvagim.si

Dopolnjujejo učno obvezo:

112. Černe Iztok učitelj biologije svetnik iztok.cerne1@guest.arnes.si
113. Tkavc Sebastjan učitelj informatike / sebastjan.tkavc@prvagim.si
114. Zdovc Matej učitelj informatike svetnik matej.zdovc@guest.arnes.si

 

Dostopnost