Individualni športi

Rezultati na šolskih državnih tekmovanjih v posamičnih športih

JUDO
2001/ 2002 Nives Perc 2. mesto Rok Leskovšek 4. mesto Anže Kolenc 5. mesto
2002/ 2003 Anže Kolenc 2. mesto Miha Pečovnik 3. mesto
2003/ 2004 Rok Leskovšek 1. mesto Miha Pečovnik 3. mesto Anže Kolenc 5. mesto
2004/ 2005 Miha Pečovnik 1. mesto Rok Leskovšek 2. mesto Tadej Zalaznik 3. mesto
2005/2006 Andrej Zalaznik 1. mesto Tamara Pungršek 2. mesto Tadej Zalaznik 3. mesto
2006/ 2007 Ana Velenšek 2. mesto Andrej Zalaznik 2. mesto Tamara Pungaršek 3. mesto
Tadej Zalaznik 3. mesto
2007/ 2008 Ana Velenšek 2. mesto Tadej Zalaznik 2. mesto Andrej Zalaznik 3. mesto
Luka Plavčak 3. mesto
2008/ 2009 Ana Velenšek 1. mesto
2009/ 2010 Katja Rigelnik 2. mesto
2010/ 2011 Katja Rigelnik 1. mesto Adrian Gomboc 1. mesto Aja Gačnik Z. 2. mesto
Žana K. Lah 3. mesto Tim Toplak 5. mesto
2011/ 2012 Adrian Gomboc 2. mesto Katja Rigelnik 3. mesto Žana K. Lah 5. mesto
2012/ 2013 Aja Gačnik Z. 1. mesto Klara Apotekar 1. mesto Jan Pungršek 2. mesto
2013/ 2014 Klara Apotekar 2. mesto Aljaž Triplat 3. mesto Jan Pungršek 3. mesto
2014/ 2015 Aljaž Triplat 2. mesto Maja Arnič 2. mesto
2015/ 2016 Maja Arnič 2. mesto Yonatan Barad 5. mesto Aljaž Triplat 5. mesto
2016/2017 Tjaša Arnič 3. mesto Lee Barad 5. mesto Yonatan Barad 5. mesto
2017/2018 Hana Linner 5. mesto
2018/2019 Nuša Hrustel 3. mesto Anna Marie Ograjenšek 3. mesto
ŠPORTNO PLEZANJE
2001/ 2002 Jure Bornšek 1. mesto Jasna Deželak 2. mesto
2002/ 2003 Jure Bornšek 1. mesto Mateja Tomšič 3. mesto Matic Kozmus 5. mesto
2003/ 2004 Jure Bornšek 2. mesto Matic Kozmus 2. mesto Mateja Tomšič 5. mesto
2004/ 2005 Jure Bornšek 1. mesto Mateja Hohkraut 2. mesto Matic Kozmus 3. mesto
2005/2006 Jernej Kruder 1. mesto Matic Kozmus 2. mesto Mateja Hohkraut 3. mesto
2006/ 2007 Jernej Kruder 1. mesto Matic Kozmus 2. mesto Mateja Hohkraut 2. mesto
2007/ 2008 Izidor Zupan 1. mesto Jernej Kruder 2. mesto Mateja Hohkraut 3. mesto
2008/ 2009 Jernej Kruder 1. mesto Izidor Zupan 2. mesto
2009/ 2010 Izidor Zupan 4. mesto
2010/ 2011 /
2011/ 2012 Tim Unuk 5. mesto
2012/ 2013 Julijana Kruder 1. mesto Tim Unuk 5. mesto
2013/ 2014 Julijana Kruder 1. mesto Tim Unuk 5. mesto
2014/ 2015 Filip Bevc  (nekatg) 4. mesto Tim Unuk 4. mesto
2015/ 2016 Julijana Kruder 4. mesto Martina Zakšek  (nek) 3. mesto Filip Bevc (nek) 5. mesto
2016/2017 /
2017/2018 Saša Brodej 3. mesto
2018/2019 Saša Brodej 3. mesto Maja Majcen 4. mesto
GORSKO KOLESARJENJE
2001/2002 Simin Jecl 3. mesto Barbara Tomic 3. mesto
2001/ 2002 Rok Leber 4. mesto
DESKANJE NA SNEGU
2001/2002 Rok Marguč 5. mesto
2002/2003 Patricia Mastnak 1. mesto Rok Marguč 3. mesto
2003/2004 Rok Marguč 1. mesto Patricia Mastnak 3. mesto
2004/2005 Patricia Mastnak 1. mesto Gloria Kotnik 2. mesto Domen Janc 2. mesto
2005/2006 Patricia Mastnak 1. mesto Domen Janc 2. mesto
2006/2007 Domen Janc 1. mesto Gloria Kotnik 1. mesto
2008/2009 Luka Jeromel 3. mesto
2015/2016 Ana Ratkajc  (nek) 1. mesto Leeloo Obrul 3. mesto
2016/2017 Ana Ratkajc  (nek) 2. mesto
SMUČANJE
2003/2004 Tomaž Majdič 1. mesto Simon Jecl 4. mesto
2004/2005 Luka Paulič 4. mesto
2005/2006 Anamarija Teuč 2. mesto Denis Srebot 2. mesto
2009/2010 Andraž R. Pogladič 1. mesto Mišel Žerak 4. mesto Lina Rednak (nek) 4. mesto
2009/ 2010 Andraž R. Pogladič 2. mesto Tina Ročnik (nek) 5. mesto
2010/ 2011 Andraž R. Pogladič 1. mesto Saša Brezovnik 1. mesto Tina Ročnik (nek) 5. mesto
2013/2014 Julija Verbuč 4. mesto
2014/2015 Maša Smajila (nek) 1. mesto Julija Verbuč 4. mesto
PLAVANJE
2003/2004 Miha Lenasi 1. mesto Miha Jost 1. mesto Luka Fideršek 2. mesto
Jure Fideršak 3. mesto
2004/2005 Luka Fideršek 1. mesto Tina Kotnik 1. mesto Miha Jost 2. mesto
Jure Fideršak 3. mesto Robert Kekec 4. mesto Andrej Arh 5. mesto
2005/2006 Luka Fideršek 1. mesto Tina Kotnik 2. mesto Jure Fideršek 4. mesto
2007/2008 Marija Malgaj (nek) 2. mesto Darja Pungartnik 3. mesto Anže Koren 1. mesto
2008/2009 Jan Valenčak 1. mesto Žiga Lešnik  (nek) 2. mesto Anže Koren 4. mesto
Marija Malgaj  (nek) 5. mesto
2013/2014 Anemari Košak 1. mesto
2018/2019 Mitja Horvat 5. mesto
STRELJANJE Z ZRAČNO PUŠKO
2003/2004 Maja Vengust 4. mesto
2004/2005 Maja Vengust 2. mesto
SRELJANJE Z ZRAČNO PIŠTOLO
2014/2015 Jagoda Tkalec 1. mesto
2015/2016 Jagoda Tkalec 2. mesto
2016/2017 Saška Maček 5. mesto
LOKOSTRELSTVO
2006/2007 Andraž Mulej 2. mesto
2017/2018 Metka Vodušek 4. mesto
BADMINTON
2011/2012 Lea Teraž  (nek) 3. mesto Vid Pavlica  (nek) 3. mesto
2012/2013 Vid Pavlica (nek) 3. mesto
MODERNI PLESI
2015/2016 Zala  Župančič 5. mesto
Dostopnost