Uporabljate zastarel brskalnik Internet Explorer 6 ali starejši. Namestite si drug brskalnik ali nadgradite novejšo različico Internet Explorerja za izboljšanje vaše spletno varnosti in zasebnosti.

I. gimnazija Celje

ustanovljena 1808

Šola s tradicijo – za danes in jutri.

Zaposleni

(Fotografije profesorskih zborov prejšnjih let si lahko ogledate v galeriji.)

 

 

Priimek in ime

Delovno mesto

Strokovni naziv

El. naslov

1.

Adamič Tomaž

učitelj klarineta

/

tomaz.adamic@hotmail.com

2.

mag. Alif Mojca

pomočnica ravnatelja, učiteljica kemije

svetnica

mojca.alif@prvagim.si

3.

Arnuš Uroš

učitelj biologije

svetovalec

 

4.

Babić Sladjana

snažilka

/

babicsladjana53@gmail.com

5.

Belina Bernard

učitelj klarineta

/

bernardbelina@gmail.com

6.

Belina Katja

učiteljica matematike

mentorica

katja.oroz@prvagim.si

7.

Benčina Janko

učitelj športne vzgoje

svetovalec

janko.bencina@prvagim.si

8.

mag. Bevc Andreja

učiteljica matematike

mentorica

andreja.bevc@prvagim.si

9.

Bezgovšek Branko

skrbnik IKT

/

informatika@prvagim.si

10.

mag. Blake Alenka

učiteljica nemščine in angleščine

svetnica

alenka.blake@prvagim.si

11.

Branković Mirjana

snažilka

/

/

12.

Cerjak Janja

učiteljica klavirja

svetovalka

janja.cerjak@gmail.com

13.

Časl Darinka

učiteljica slovenščine

/

darinka.casl@prvagim.si

14.

Černelč Eva

učiteljica biologije

svetovalka

eva.cernelc@prvagim.si

15.

Čurković Peperko Dunja

učiteljica geografije in zgodovine

svetovalka

dunja.curkovic-peperko@prvagim.si

16.

Ćosić Ankica

snažilka

/

/

17.

Drofenik Anja

učiteljica matematike

svetovalka

anja.drofenik@prvagim.si

18.

Farčnik Darja

laborantka – kemija

/

darja.farcnik@prvagim.si

19.

Frantar Erika

učiteljica harfe

/

erika.frantar@gmail.com

20.

mag. Glažar Lea

učiteljica kemije

svetovalka

lea.glazar@prvagim.si

21.

Gornjak Lea

svetovalna delavka, učiteljica psihologije

svetovalka

lea.gornjak@prvagim.si

22.

Gračner Štefan

hišnik

/

 hisnik@prvagim.si

23.

Gubenšek Bezgovšek Vesna

učiteljica slovenščine

svetnica

vesnagb@prvagim.si

24.

Hindel Lilijana

učiteljica psihologije

mentorica

lilijana.hindel@prvagim.si

25.

Hladnik Jurij

učitelj klarineta

/

jure.hladnik@gmail.com

26.

Hladnik Mateja

učiteljica korepetitorica

/

matejau@gmail.com

27.

Hladnik Mojca

učiteljica petja

mentorica

mojc.kolar@gmail.com

28.

Hren Ivana

snažilka

/

 

29.

dr. Ignjatović Žarko

učitelj kitare

svetnik

zarko.ignjatovic@guest.arnes.si

30.

mag. Jagarinec Tatjana

učiteljica biologije

svetnica

tatjana.jagarinc@prvagim.si

31.

Janković Kata

snažilka

/

/

32.

Jelen Bernarda

knjižničarka

mentorica

knjiznica@prvagim.si

33.

Jeromel Alenka

učiteljica angleščine

svetovalka

alenka.jeromel@prvagim.si

34.

Jug Bernarda

učiteljica športne vzgoje

svetovalka

bernarda.jug@prvagim.si

35.

Jurkošek Aljoša 

učitelj trobente

 /

ajurkosek@gmail.com

36.

Kastrevc Andrej

učitelj viole

/

andrejviola@gmail.com

37.

Kocbek Kristijan

učitelj matematike

svetnik

kristijan.kocbek@prvagim.si

38.

Kočnik Franja

učiteljica citer

/

franja.kocnik@stanislav.si

39.

Kolarič Tamara

učiteljica zgodovine in geografije

mentorica

tamara.kolaric@prvagim.si

40.

Korošec Martina

snažilka

/

/

41.

Kosem Goran

učitelj fizike

mentor

goran.kosem@prvagim.si

42.

Košir Uroš

učitelj tube

svetnik

kosiru@gmail.com

43.

mag. Kotnik Aleksander

učitelj tube

svetovalec

aleksander.kotnik@siol.net

44.

Kožuh Anja

učiteljica saksofona

/

anyakozuh@gmail.com

45.

Krč Urban

učitelj tolkal

/

urban.krc@gmail.com

46.

Krušnik Mateja

učiteljica športne vzgoje

mentorica

mateja.krusnik@prvagim.si

47.

Kuhar Boštjan

učitelj športne vzgoje

/

bostjan.kuhar@prvagim.si

48.

Lavbič Ana

učiteljica slovenščine

mentorica

ana.lavbic@prvagim.si

49.

Lolić Alisa

snažilka

/

 

50.

Lorenčak Andrejka

učiteljica nemščine in francoščine

svetovalka

andrejka.lorencak@prvagim.si 

51.

Magdalenc  Lindner Simona

učiteljica matematike in informatike

svetovalka

simona.magdalenc-lindner@prvagim.si

52.

Marčič Darja

učiteljica nemščine in latinščine

mentorica

darja.marcic@prvagim.si

53.

Marčič Nataša

učiteljica geografije

svetnica

natasa.marcic@prvagim.si

54.

Marković Jasna

laborantka – biologija

/

jasna.markovic@prvagim.si

55.

Medvešek Maja

učiteljica športne vzgoje

svetovalka

maja.medvesek@prvagim.si

56.

Milojević Vesna

učiteljica likovne umetnosti

svetovalka

vesna.milojevic@prvagim.si

57.

Ocvirk Roman

učitelj fizike in laborant - fizika

/

roman.ocvirk@prvagim.si

58.

Okoliš Martina

učitelj čembala

mentorica

martina.okolis@gmail.com

59.

asist. mag. Orešič Šantavec Urška

učiteljica kompozicije in klavirja

svetnica

urska.oresic@gmail.com

60.

Ovčar Silvestar

učitelj fizike

mentor

silvestar.ovcar@prvagim.si

61.

Pangeršič Tina

učiteljica zgodovine glasbe

/

tina.pangersic@gmail.com

62.

Pantner Volfand Gea

učiteljica viole

/

gea.pantner@gmail.com

63.

Pauman Sebastjan

pomočnik ravnatelja, učitelj zgodovine

mentor

sebastjan.pauman@prvagim.si

64.

Pavšer Stropnik Klara

učiteljica slovenščine

svetovalka

klara.pavser-stropnik@prvagim.si

65.

Petrak Zajc Jože

učitelj filozofije, tajnik VIZ

mentor

joze.petrak-zajc@prvagim.si

66.

Petrič Tanja

učiteljica nemščine

svetovalka

tanja.petric@prvagim.si

67.

Peunik Nataša

učiteljica španščine

svetovalka

natasa.peunik@prvagim.si

68.

Pintarič Marjetka

učiteljica angleščine

mentorica

marjetka.pintaric@prvagim.si

69.

Planko Drago

čistilec

/

drago.planko@gmail.com

70.

mag. Plevnik Žnidarec Mojca

učiteljica kemije

svetnica

mojca.plevnik-znidarec@prvagim.si

71.

Požun Pavlovič Adriana

učiteljica glasbe in zgodovine glasbe

mentorica

adriana.pozun-pavlovic@prvagim.si

72.

Prebičnik Sešel Alenka

učiteljica slovenščine

svetovalka

alenka.prebicnik-sesel@prvagim.si

73.

Presečnik Željka

snažilka

/

zeljkapresecnik@gmail.com

74.

Pristovšek Urška

učiteljica biologije

/

urska.pristovsek@prvagim.si

75.

Rebek Damjana

učiteljica angleščine

svetnica

damjana.rebek@prvagim.si

76.

Rejc Krošelj Tina

učiteljica violončela

svetovalka

tina.tinarejc@gmail.com

77.

Rems Pilko Metka

učiteljica angleščine

svetovalka

metka.rems@prvagim.si

78.

Robič Selič Irena

učiteljica slovenščine

mentorica

irena.robic-selic@prvagim.si

79.

Robida Juana

učiteljica slovenščine

svetovalka

juana.robida@prvagim.si

80.

mag. Robnik Alojz

učitelj matematike

svetnik

alojz.robnik@prvagim.si

81.

Rojnik Rom Blanka

učiteljica zgodovine

svetovalka

blanka.rojnik-rom@prvagim.si

82.

mag. Rozman Tatjana

učiteljica zgodovine in filozofije

svetovalka

tatjana.rozman@prvagim.si

83.

Serdar Aleksandar

učitelj klavirja

/

sasaserdar@gmail.com

84.

mag. Simoniti Janja

učiteljica kemije

svetovalka

janja.simoniti@prvagim.si

85.

Sovič Magdalena

učiteljica fizike

/

magdalena.sovic@prvagim.si

86.

Stojan Olga

učiteljica ruščine

/

olga.stoyan@gmail.com

87.

Stopar Urban

učitelj športne vzgoje

mentor

urban.stopar@prvagim.si

88.

dr. Šepetavc Anton

ravnatelj, učitelj slovenščine

svetnik

ravnatelj@prvagim.si

89.

Šikonija Ivana

učiteljica latinščine in angleščine

/

ivana.sikonija@prvagim.si

90.

Škornik Polonca

učiteljica nemščine in španščine

svetnica

polona.skornik@prvagim.si

91.

Šmid Martina

učiteljica psihologije, svetovalna delavka

svetovalka

martina.smid@prvagim.si

92.

Toplak Andreja

laborantka - fizika

/

andreja.toplak@prvagim.si

93.

Toplak Kaja

učiteljica italijanščine

/

kajatoplak85@gmail.com

94.

Topole Aljana

učiteljica športne vzgoje

svetovalka

aljana.topole@prvagim.si

95.

Tratnik Špela

računovodkinja

/

racunovodstvo@prvagim.si

96.

Trojner Nina

učiteljica sociologije

mentorica

nina.trojner@prvagim.si

97.

Tušek Tanja

učiteljica geografije

svetovalka

tanja.tusek@prvagim.si

98.

Učakar Dejan

učitelj fagota

svetnik

dejan74@gmail.com

99.

Ulaga Teja

učiteljica klavirja

/

teja.ulaga@gmail.com

100.

mag. Veber Tanja

učiteljica matematike

svetnica

tanja.veber@prvagim.si

101.

Veronek Dušanka

učiteljica nemščine

svetnica

dusanka.veronek@prvagim.si

102.

Vučko Pavlina Ira

učiteljica matematike

mentorica

ira.vucko@prvagim.si

103.

mag. Zabukovšek Nataša

učiteljica fizike

svetnica

natasa.zabukovsek@prvagim.si

104.

Zalokar Petra

tajnica VIZ

 

tajnistvo@prvagim.si

105.

Zdovc Uršula

učiteljica angleščine

mentorica

ursula.zdovc@prvagim.si

106.

Zec Eva

učiteljica klavirja in korepeticij

/

eva.zec@gmail.com

 

Dopolnjuje učno obvezo:

1.

Zdovc Matej

učitelj informatike

svetovalec

matej.zdovc@guest.arnes.si