Uporabljate zastarel brskalnik Internet Explorer 6 ali starejši. Namestite si drug brskalnik ali nadgradite novejšo različico Internet Explorerja za izboljšanje vaše spletno varnosti in zasebnosti.

I. gimnazija Celje

ustanovljena 1808

Šola s tradicijo – za danes in jutri.

Individualni športi

Rezultati na šolskih državnih tekmovanjih v posamičnih športih

JUDO            
2001/ 2002 Nives Perc  2. mesto Rok Leskovšek  4. mesto Anže Kolenc  5. mesto
2002/ 2003 Anže Kolenc  2. mesto Miha Pečovnik  3. mesto    
2003/ 2004 Rok Leskovšek  1. mesto Miha Pečovnik  3. mesto Anže Kolenc  5. mesto
2004/ 2005 Miha Pečovnik  1. mesto Rok Leskovšek  2. mesto Tadej Zalaznik 3. mesto
2005/2006 Andrej Zalaznik  1. mesto Tamara Pungršek  2. mesto Tadej Zalaznik  3. mesto
2006/ 2007 Ana Velenšek  2. mesto Andrej Zalaznik  2. mesto Tamara Punršek  3. mesto
  Tadej Zalaznik  3. mesto        
2007/ 2008 Ana Velenšek  2. mesto Tadej Zalaznik  2. mesto Andrej Zalaznik  3. mesto
  Luka Plavčak  3. mesto        
2008/ 2009 Ana Velenšek  1. mesto        
2009/ 2010 Katja Rigelnik  2. mesto        
2010/ 2011 Katja Rigelnik  1. mesto Adrian Gomboc  1. mesto Aja Gačnik Z.  2. mesto
  Žana K. Lah  3. mesto  Tim Toplak  5. mesto    
2011/ 2012 Adrian Gomboc  2. mesto Katja Rigelnik  3. mesto Žana K. Lah  5. mesto
2012/ 2013 Aja Gačnik Z. 1. mesto Klara Apotekar  1. mesto Jan Pungršek  2. mesto
2013/ 2014 Klara Apotekar  2. mesto Aljaž Triplat  3. mesto Jan Pungršek  3. mesto
2014/ 2015 Aljaž Triplat  2. mesto Maja Arnič  2. mesto    
2015/ 2016 Maja Arnič 2. mesto Yonatan Barad  5. mesto Aljaž Triplat  5. mesto
2016/2017 Tjaša Arnič 3. mesto Lee Barad 5. mesto Yonatan barad 5. mesto
2017/2018 Hana Linner 5. mesto        
             
ŠPORTNO PLEZANJE            
             
2001/ 2002 Jure Bornšek  1. mesto Jasna Deželak  2. mesto    
2002/ 2003 Jure Bornšek 1. mesto Mateja Tomšič 3. mesto Matic Kozmus  5. mesto
2003/ 2004 Jure Bornšek  2. mesto Matic Kozmus 2. mesto Mateja Tomšič  5. mesto
2004/ 2005 Jure Bornšek  1. mesto Mateja Hohkraut  2. mesto Matic Kozmus  3. mesto
2005/2006 Jernej Kruder  1. mesto Matic Kozmus  2. mesto Mateja Hohkraut  3. mesto
2006/ 2007 Jernej Kruder  1. mesto Matic Kozmus 2. mesto Mateja Hohkraut 2. mesto
2007/ 2008 Izidor Zupan  1. mesto Jernej Kruder  2. mesto Mateja Hohkraut  3. mesto
2008/ 2009 Jernej Kruder  1. mesto Izidor Zuoan  2. mesto    
2009/ 2010 Izidor Zupan  4. mesto        
2010/ 2011 /          
2011/ 2012 Tim Unuk  5. mesto        
2012/ 2013 Julijana Kruder  1. mesto Tim Unuk  5. mesto    
2013/ 2014 Julijana Kruder  1. mesto Tim Unuk  5. mesto    
2014/ 2015 Filip Bevc  (nekatg) 4. mesto Tim Unuk  4. mesto    
2015/ 2016 Julijana Kruder  4. mesto Martina Zakšek  (nek) 3. mesto Filip Bevc (nek) 5. mesto
2016/2017 /          
2017/2018 Saša Brodej 3. mesto        
             
GORSKO KOLESARJENJE            
2001/2002 Simin Jecl  3. mesto Barbarda Tomic  3. mesto    
2001/ 2002 Rok Leber  4. mesto        
             
             
DESKANJE NA SNEGU            
2001/2002 Rok Marguč  5. mesto        
2002/2003 Patricia Mastnak  1. mesto Rok Marguč  3. mesto    
2003/2004 Rok Marguč  1. mesto Patricia Mastnak  3. mesto    
2004/2005 Patricia Mastnak  1. mesto Gloria Kotnik  2. mesto Domen Janc  2. mesto
2005/2006 Patricia Mastnak 1. mesto Domen Janc  2. mesto    
2006/2007 Domen Janc  1. mesto Gloria Kotnik 1. mesto    
2008/2009 Luka Jeromel  3. mesto        
2015/2016 Ana Ratkajc  (nek) 1. mesto Leeloo Obrul  3. mesto    
2016/2017 Ana Ratkajc  (nek) 2. mesto        
             
             
SMUČANJE            
2003/2004 Tomaž Majdič  1. mesto Simon Jecl 4. mesto    
2004/2005 Luka Pulič  4. mesto        
2005/2006 Anamarija Teuč  2. mesto Denis Srebot  2. mesto    
2009/2010 Andraž R. pogladič 1. mesto Mišel Žerak  4. mesto Lina Rednak (nek) 4. mesto
2009/ 2010 Andraž R. Pogladič  2. mesto Tina Ročnik (nek) 5. mesto    
2010/ 2011 Andraž R. Pogladič 1. mesto Saša Brezovnik  1. mesto Tina Ročnik (nek) 5. mesto
2013/2014 Julija Verbuč  4. mesto        
2014/2015 Maša Smajila (nek) 1. mesto Julija Verbuč  4. mesto    
             
PLAVANJE            
2003/2004 Miha Lenasi 1. mesto Miha Jost  1. mesto Luka Fideršek  2. mesto
  Jure Fideršak  3. mesto        
2004/2005 Luka Fideršek 1. mesto Tina Kotnik  1. mesto Miha Jost  2. mesto
  Jure Fideršak  3. mesto Robert Kekec  4. mesto Andrej Arh  5. mesto
2005/2006 Luka Fideršek  1. mesto Tina Kotnik  2. mesto Jure Fideršek 4. mesto
2007/2008 Marija Malgaj (nek) 2. mesto Darja Pungartnik  3. mesto Anže Koren  1. mesto
2008/2009 Jan Valenčak  1. mesto Žiga Lešnik  (nek) 2. mesto Anže Koren  4. mesto
  Marija Malgaj  (nek) 5. mesto        
2013/2014 Anemari Košak  1. mesto        
             
STRELJANJE Z ZRAČNO PUŠKO            
2003/2004 Maja Vengust  4. mesto        
2004/2005 Maja Vengust  2. mesto        
             
SRELJANJE Z ZRAČNO PIŠTOLO            
2014/2015 Jagoda Tkalec  1. mesto        
2015/2016 Jagoda Tkalec  2. mesto        
2016/2017 Saška Maček 5. mesto        
             
LOKOSTRELSTVO            
2006/2007 Andraž Mulej  2. mesto        
2017/2018 Metka Vodušek 4. mesto        
             
             
BADMINTON            
2011/2012 Lea Teraž  (nek) 3. mesto Vid Pavlica  (nek) 3. mesto    
2012/2013 Vid Pavlica (nek) 3. mesto        
             
             
MODERNI PLESI            
2015/2016 Zala  Župančič  5. mesto